Zawsze po stronie
biznesu.

Zawsze po stronie biznesu.
Język:
  • PL
  • EN
  • DE

Jesteśmy kancelarią prowadzącą kompleksową obsługę prawną podmiotów gospodarczych. Prawnicy naszej kancelarii płynnie posługują się językami obcymi oraz posiadają niezbędną wiedzę i doświadczenie w świadczeniu usług prawnych dla polskich i zagranicznych przedsiębiorstw, będących liderami w swoich branżach, jak również dla mniejszych firm rozwijających swoją działalność.

MW_new_tiny

.

Maciej Winiarski – radca prawny. Ukończył Prawo na UAM w Poznaniu. Studiował także na Otto-Friedrich-Uniwersytet (Bawaria). Swoje doświadczenie zdobywał w wiodących kancelariach w Polsce. Płynnie posługuje się językiem angielskim i niemieckim. Specjalizuje się w bieżącym doradztwie gospodarczym. Doradca i negocjator w krajowych i międzynarodowych procesach inwestycyjnych oraz negocjacjach handlowych. Obsługuje przedsiębiorców m.in. z Polski, Niemiec oraz Wielkiej Brytanii. Główne obszary działalności to branże: handlowa, wydobywcza, budowlana, produkcyjna oraz nieruchomości.


KZW_tiny

.

Katarzyna Zabłocka – radca prawny of counsel, absolwentka UAM w Poznaniu na kierunku Prawo oraz kierunku Stosunki Międzynarodowe. Zdobywała doświadczenie w wiodących kancelariach poznańskich i warszawskich oraz w Ministerstwie Spraw Zagranicznych. Autorka publikacji z zakresu prawa budowlanego, handlowego i karnego. W kancelarii zajmuje się sprawami korporacyjnymi, doradza w sprawach bieżącej obsługi podmiotów gospodarczych, w tym z krajów anglojęzycznych i niemieckojęzycznych. Posiada doświadczenie w postępowaniach administracyjnych i procesach inwestycyjnych. Świadczy usługi prawne pro bono m.in. dla organizacji pożytku publicznego.